Renginiai

Pozityvo ir judesio kupina diena

     Gegužės 30 dieną mokykloje vyko sveikatingumo diena. Mokytojai, mokiniai,  darbuotojai, Narteikių kaimo bendruomenės senjorai ir Narteikių mokyklos-darželio „Linelis“ kolektyvas rinkosi gamtoje padiskutuoti ir pasidalinti žiniomis apie sveikatą, sveiką gyvenseną, dienos režimą. Kūno kultūros mokytoja Rita priminė taisyklingos laikysenos privalumus, antrakursis Lukas papasakojo savo istoriją apie draugų įtaką ir pasirinkimą gyventi sveikiau, atkreipiant dėmesį į savo mitybą ir sportą.  
     Mus aplankė judesio ir sveikos gyvensenos propaguotojas Ignas Bakėjus. Gera buvo pajudėti visiems drauge ir pasiklausyti pozityvo įkvepiančios svečio kalbos. Atsisveikinus su svečiu, šokių trenerė Agnė renginio dalyvius išjudino šokiui. Visi linksmai pajudėjome muzikos ritme. Po pietų šiaurietiško ėjimo instruktorius Gintaras užėmė visus nauja veikla. Mokėmės kaip taisyklingai eiti lazdomis, mankštinomės, žingsniavome iki Joniškėlio dvaro. Pažaidę keletą žaidimų lazdomis, grįžome atgal. Įkaitę nuo saulės ir mojavimo lazdomis, atsikvėpėme mokyklos valgykloje, troškulį malšinome vandeniu ir dalinomės įspūdžiais. 
     Už pagalbą organizuojant šią dieną dėkojame Pasvalio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biurui. Šis renginys remiamas Pasvalio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos projekto „Judėk ir būsi sveikas“ lėšomis.
Ankstesni įrašai