Renginiai

,,Žemės meno diena 2022" – kūrėjo dialogas su gamta

     Gegužės 12 d. Joniškėlio Karpių dvaro parke buvo organizuojamas respublikinis renginys-konkursas ,,Žemės meno diena 2022". Nepaisant lietaus ir jo sukeltų nepatogumų, dalyvių komandos įgyvendino savo vizijas. Be galo džiugu buvo sulaukti svečių ir meno srities specialistų iš kitų Lietuvos miestų. Savo vizitu pradžiugino Lietuvos floristų asociacijos tarybos narė, floristikos mokytoja, konkursų vertintoja, viena iš žemės meno kūrėjų, pradininkių Lietuvoje, tarptautinių žemės meno festivalių dalyvė Natalija Učvatova. Kartu su ja konkurso dalyvius vertino floristė-dizainerė Ligita Jankauskienė (,,Ligitos gėlių dizaino studijos”), dailės mokytoja Laisvutė Razmienė ir ilgametis Joniškėlio bandymų stoties mokslo darbuotojas  Antanas Satkus. Sveikiname dalyvius ir džiaugiamės kūrybiniais darbais. Bendrojo ugdymo ir profesinių mokyklų kategorijoje:
1 vieta - Joniškio žemės ūkio mokykla
2 vieta - Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės-Bitės gimnazija
3 vieta - Šiaulių profesinio rengimo centras buitinių paslaugų skyrius
Bendruomenių, dienos centrų ir kitų organizacijų dalyvių kategorijoje:
1 vieta - Joniškėlio miesto bendruomenės Vaikų dienos centras „Žiburėlis“
2 vieta - Radviliškio miesto kultūros centras su dailininku, floristu Evaldu Jasiūnu
Kitiems dalyviams skirtos nominacijos:
Žaismingiausia - Panevėžio Margaritos Rimkevičaitės profesinio rengimo centras
Avangardiškiausia - Biržų technologijų ir verslo mokymo centro Vabalninko skyrius
Organiškiausia - VšĮ PPRC Joniškėlio Igno Karpio žemės ūkio skyrius
     Svečių teisėmis dalyvavo: floristė-dekoratorė, žemės meno kūrėja Audronė Sabalytė Burbulienė ir tarptautinių konkursų, parodų dalyvė, floristė Vitalija Kubeckienė. 
     Džiaugiamės gražiu bendradarbiavimu su Lietuvos agrarinių ir miškų mokslų centro Joniškėlio bandymų stotimi. Dėkojame rėmėjams: AB Pasvalio žemtiekimas, UAB ,,Joalda“, Rimos Pučetienės įmonei, Narteikių bendruomenės nariui Steponui Rimkui. Esame dėkingi visiems, prisidėjusiems prie renginio organizavimo.
Ankstesni įrašai